Zadzwoń 509 907 646
Blog

Namioty przemysłowe

Tańszą alternatywą murowanych budynków produkcyjnych i konstrukcji służących do magazynowania towaru są namioty przemysłowe. Jakie są zalety takich rozwiązań i czy warto zainwestować w namioty przemysłowe?

Producent namiotów przemysłowych

Rozwój wielu gałęzi przemysłu prowadzi do tego, żeby dostosowywać do nich coraz lepsze rozwiązania logistyczne. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie posiadania coraz większych powierzchni do produkcji i magazynowania towarów jest projektowanie konstrukcji przemysłowych. Naszym rozwiązaniem są namioty przemysłowe, które pozwalają na skuteczną ochronę przechowywanego towaru przed działaniem warunków atmosferycznych. Takie konstrukcje sprawdzają się dobrze o każdej porze roku.

Jako producent namiotów przemysłowych gwarantujemy dobre warunki współpracy, opracowanie projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb inwestorów, a także wykonanie solidnych, odpornych na uszkodzenia i uniwersalnych budynków przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką, możliwym zastosowaniem i zaletami magazynowych namiotów przemysłowych.

Namioty przemysłowe - parametry i charakterystyka

Namioty przemysłowe mają parametry zbliżone do standardowych hal stalowych. Składają się z konstrukcji wykonanej z solidnej i odpornej na uszkodzenia stali. Rury często są dodatkowo ocynkowane, żeby zabezpieczyć je przed występowaniem korozji. Na tak stworzonej budowie rozciąga się mocny materiał, najczęściej jest to plandeka z PE lub PCV. Polietylen (PE) jest lżejszy, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów i czasu transportu. PCV to z kolei bardziej wytrzymały materiał, który wyróżnia ognioodporność.

Na etapie projektowania konstrukcji namiotu przemysłowego można dostosować jego parametry i indywidualne cechy, takie jak np. wymiary, rozmiar wejścia, zastosowanie okien na materiałowych ścianach i wiele innych. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdują się zarówno tymczasowe konstrukcje, jak i namioty magazynowe całoroczne. W porównaniu z budynkami murowanymi namioty przemysłowe charakteryzuje krótki czas budowy oraz niższe koszty zarówno zamontowania, jak i eksploatacji takiej przestrzeni.

 

namioty przemysłowe

 

Zastosowanie namiotów przemysłowych

Postawienie namiotu przemysłowego nie wymaga pozwolenia na budowę. Dzięki tym udogodnieniom, funkcjonalności i solidności konstrukcji oraz mocowań, namioty przemysłowe można stosować je w różnych gałęziach przemysłu. W każdej chwili można także powiększać ich przestrzeń użytkową.

Namioty przemysłowe służą jako:

  • • magazyny do przechowywania,
  • • ochrona linii produkcyjnych,
  • • garaże przemysłowe,
  • • tymczasowa lub całoroczna fabryka,
  • • centrum logistyczne i transportowe.

Każdy namiot magazynowy może być dostosowany do indywidualnych preferencji użytkowników. Oferujemy konstrukcje przemysłowe, które są proste i szybkie w budowie, można postawić je w naprawdę korzystnych cenach, a ponadto namioty zapewniają dobre warunki wentylacyjne i ochronę sprzętu przed warunkami atmosferycznymi.

Jesteśmy pewni, że współpraca z naszym przedsiębiorstwem będzie opłacalną inwestycją. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z zakresu projektowania i montażu namiotów przemysłowych. Chętnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania!

FAQ:

Ile kosztuje namiot przemysłowy?

Cena namiotów przemysłowych jest zależna od parametrów danej konstrukcji i zastosowanych materiałów. Przykładowo niewielki namiot przemysłowy z PE o wymiarach 3x4 m może kosztować już 800 zł, z kolei duży namiot 6x8 m z PCV to koszt kilku tysięcy złotych.

Z czego wykonuje się namioty przemysłowe?

Konstrukcja namiotu przemysłowego jest wykonywana z ocynkowanych rur stalowych, na których rozciąga się plandekę z PCV lub PE.

Jaki producent namiotów przemysłowych jest najlepszy?

Przy wyborze producenta namiotów przemysłowych należy wziąć pod uwagę zakres usług - najlepiej, gdy firma oferuje projektowanie, produkcję oraz montaż konstrukcji wykonywanych z wysokojakościowych i sprawdzonych materiałach.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu