Zadzwoń 509 907 646
Blog

Namioty handlowe

Namioty reklamowe – idealne rozwiązanie dla mobilnych handlowców!

 

Podróżujesz często ze swoimi produktami i wystawiasz je na imprezach plenerowych? A może organizujesz spotkania biznesowe na świeżym powietrzu z osobami, które są zainteresowane Twoją ofertą? Na pewno nie możesz obejść się bez zadaszenia, które będzie mobilne, funkcjonalne i osłoni Twoje wystąpienie w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych. Dowiedz się, jakie korzyści przyniosą Ci nasze namioty handlowe wysokiej jakości!

 

Namioty handlowe automatyczne – oszczędność czasu

 

Jednym z najpopularniejszych wyborów wśród namiotów handlowych jest wersja automatyczna. Pozwala ona na szybkie i łatwe rozłożenie namiotu w wybranym miejscu. Namioty handlowe automatyczne (również namioty ekspresowe) charakteryzuje także możliwość ściągania i dokładania kolejnych ścianek, co wpływa na niesamowitą funkcjonalność i wygodę użytkowania stoiska handlowego. W formie złożonej nie zawierają też dużo miejsca, a więc są bardzo łatwe w transporcie i podwyższają mobilność każdego handlowca. Dzięki nim można zaoszczędzić trochę czasu na rozstawienie stoiska, a w dodatku wystarczy jedna osoba, aby rozłożyć cały namiot handlowy. Namioty ekspresowe to świetne rozwiązanie na każdą imprezę.

 

Rozkładane pawilony ogrodowe

 

Mimo że to automatyczne namioty handlowe wiodą prym, to i ręcznie rozkładane pawilony nie powinny przysporzyć zbyt dużo problemu. Zazwyczaj dwie osoby nie mają żadnych trudności, aby poradzić sobie z tym zadaniem. Oczywiście łatwość rozkładania i sposób wykonania zależy w głównej mierze od producenta namiotów, a więc warto wybrać sprawdzone firmy. Konstrukcja ta jest stabilna, natomiast nie powinna być wystawiana przy bardzo silnym, porywistym wietrze. Jesienią i zimą przechowujemy je w pomieszczeniach zadaszonych, aby chłodny okres nie odebrał namiotom estetycznego wyglądu.

 

Namioty handlowe do zadań w każdych warunkach

 

Twoja firma organizuje letnie eventy albo spotkania biznesowe na łonie natury? Warunki pogodowe zawsze mogą zaskoczyć i wtedy z pomocą przychodzą namioty handlowe. Dzięki nim Twoje produkty czy osoby, biorące udział w wydarzeniu nie zamokną. Z kolei w upalny dzień ochronią przed słońcem, a w chłodniejsze przed nieprzyjemnym wiatrem. Takie namioty są więc zawsze przydatne i warto o nich pomyśleć, szczególnie że pogoda potrafi płatać figle. Namioty halowe to już „must have” przy imprezach plenerowych, dzięki którym doskonale zabezpieczysz miejsce imprez i komfort klientów.

 

Namioty handlowe – wybierz odpowiednie poszycie

 

Przy wyborze namiotów handlowych bardzo ważny jest odpowiedni dobór materiałów i rodzajów zabudowań, które znajdą się na jego ścianach bocznych. Do wyboru są różnego rodzaju możliwości, od ścianek pełnych, przez te z oknami aż po ściany rozpinane, pełniące rolę drzwi zamykanych. Do pokrycia hal namiotowych najczęściej stosuje się tkaniny matowe, wykonane z materiału poliestrowego oraz poliamidowego. Innym wariantem są przesłony polietylenowe, które są bardziej odporne na zmoczenie i zabrudzenia. Charakteryzuje je delikatnie błyszcząca powierzchnia, co ładnie prezentuje się na stoiskach handlowych.

 

Namiot handlowy – Twoja wizytówka reklamowa

 

Jesteś handlowcem? Zapewne zdajesz sobie sprawę, jaką siłę mają reklamy firmowe. Do reklamowania swojej firmy i zwiększenia widoczności możesz wykorzystać materiał namiotu. Umieść na niej nadruk albo logo i tym ruchem przykuj uwagę przechodniów. Namioty reklamowe to dodatkowa wizytówka Twojej firmy i przestrzeń, której po prostu szkoda nie wykorzystać. Wystarczy naprawdę niewiele, aby wyróżnić się z tłumu na wydarzeniach handlowych. Trzeba tylko mieć pomysł, a namioty reklamowe to idealne tło do tego celu. Innym rodzajem są również namioty wystawowe, doskonale sprawdzające się np. podczas targów.

 

Nowoczesne czy tradycyjne? Jaki namiot handlowy wybrać dla stoiska?

 

Na rynku jest dostępnych wiele opcji, związanych z wyglądem i kształtem namiotów handlowych. W zależności od tego, jaką firmę prowadzisz oraz od potrzeb, możesz zdecydować się na różnego rodzaju warianty – bardziej tradycyjne i nowoczesne.

 

W ofertach firm można znaleźć naprawdę wyróżniające się opcje, dostępnych kształtów i wykończeń. Bardzo popularne są namioty tureckie, charakteryzujące się spiczastym dachem, projektowane zazwyczaj na planie czworokąta albo sześciokąta.

 

Innym równie popularnym rodzajem są namioty typu igloo, które znajdują zastosowanie szczególnie na wydarzeniach handlowych i marketingowych. Prezentują się one bardzo nowatorsko i zdecydowanie nie da się ich ominąć. Każdy producent namiotów dodaje coś od siebie, więc warto polować na ciekawe oferty.

 

Producent namiotów handlowych JAMPOL

 

Hale namiotowe to namioty innego rodzaju, jednak również mogą sprawdzić się w celach handlowych dla Twojej firmy. Oferowane modele przez JAMPOL, wykonywane są z przestrzennych kratownic stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie przed zniszczeniem. Konstrukcje są zazwyczaj ocynkowane ogniowo lub malowane proszkowo. Z kolei do poszycia wykorzystywana jest niepaląca membrana lub płyta warstwowa trapezowa, co zapewnia halom namiotowym wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Nasze namioty reklamowe nadaję się zatem doskonale na każde warunki. Ich zaletą również jest wysoka mobilność, a więc mogą być one wykorzystywane przy wielu wydarzeniach w różnych zakątkach świata.

 

Koszt handlowych namiotów

 

Ceny hal namiotowych są bardzo różne. W dużej mierze zależą od typu wybranej hali, jej rozmiaru, a także materiałów i wykończeń. Jedno jest pewne. Namioty są najtańszą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa, a przy tym charakteryzują się niemal nieograniczoną mobilnością.

 

Inwestycja na lata

 

Namioty handlowe to inwestycja na wiele sezonów. W momencie, kiedy zdecydujesz się na sprawdzonego wykonawcę i postawisz na wysokiej jakości materiały, będziesz mógł korzystać z tego zakupu przez kilka lat. Jest to też uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu dziedzinach i na wielu wydarzeniach handlowych. Korzystanie z hal namiotowych to mobilność, wygoda oraz wytrzymałość, dlatego warto w nie zainwestować.

 

Namiotowe hale handlowe to opcja dla wszystkich handlowców. Dzięki nim można przykuwać uwagę i prezentować swoje produkty lub usługi w dogodnych warunkach, bez względu na pogodę w trakcie imprez. Jeżeli jesteś handlowcem i jeszcze nie posiadasz namiotowej hali handlowej, pora rozejrzeć się za nowymi możliwościami. JAMPOL to producent namiotów handlowych z dużym doświadczeniem. Sprawdź nas już dziś!

 

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu