Zadzwoń 509 907 646

Realizacje

Pylon reklamowy w Bydgoszczy

Specjalizujemy się w różnorodnych konstrukcjach stalowych (Toruń i Bydgoszcz, a także pozostałe obszary Kujawsko-Pomorskiego to główny obszar naszego działania). Jedną z naszych realizacji, wykraczających poza standardowe hale stalowe, był pylon reklamowy dla jednej z bydgoskich galerii handlowych. Stabilna konstrukcja, której celem jest przyciągnięcie uwagi klientów i przekazanie informacji o sklepach w obszarze centrum handlowego.

 

Pylony reklamowe – producent JAMPOL

 

Poniższa realizacja to tylko przykład naszego wszechstronnego podejścia do tematu konstrukcji wznoszonych ze stali. Wykonujemy bardzo różnorodne zlecenia obejmujące zarówno szeroko pojęte budownictwo przemysłowe, hale namiotowe i inne. 

 

Pylony reklamowe (Bydgoszcz to tylko jeden przykład naszej realizacji) to elementy, które również wykonujemy na zamówienie, a ich wielkość i forma dopasowana jest do ostatecznych potrzeb Klienta. Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć, prezentujących nasze wykonanie.

 

Pylon reklamowy – cena

 

Naturalne wydaje się pytanie o koszty realizacji. Tutaj wiele zależy od specyfiki danej realizacji, więc bardzo trudno podać konkretne kwoty. Zapraszamy jednak do kontaktu – na podstawie zebranych informacji przygotowujemy wstępną wycenę inwestycji, która pozwala podjąć decyzję. 

 

Pylon reklamowy w Bydgoszczy przedstawiony na poniższych zdjęciach to jedynie próbka naszych mozliwości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostepną na naszej stronie internetowej. Czekamy również na wiadomości!

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu