Zadzwoń 509 907 646

Realizacje

Myjnia samochodów ciężarowych

Myjnia dla ciężarówek w postaci hali namiotowej to bardzo ciekawa koncepcja, która została wcielona w życie przez specjalistów zatrudnionych w firmie JAMPOL. Wiadomo, że myjnie dla naprawdę dużych samochodów muszą charakteryzować się zarówno innymi wymiarami niż tradycyjne realizacje, jak i powinny zostać odpowiednio wyposażone. Budowa stałej myjni dla aut ciężarowych wiąże się jednak zazwyczaj z dużymi kosztami. Rozwiązaniem może być poniższy pomysł. 

 

Myjnia dla samochodów ciężarowych – koszt

 

W przypadku realizacji przedstawionej na zdjęciach, ostateczna cena została zmniejszona dzięki charakterystyce konstrukcji. Jest to tak naprawdę uniwersalna hala ze stalowym stelażem, która jest łatwa w budowie i ewentualnej dekonstrukcji. To jednak nie musi być konieczne, ponieważ zbudowana przez nas myjnia aut ciężarowych może działać o każdej porze roku.

 

Dodatkowym atutem naszej realizacji jest jej uniwersalność. Hala pełni funkcję myjni dla ciężarówek, ale równie dobrze może zostać przekształcona w wersję magazynową czy produkcyjną. Tym właśnie hale produkowane ze stalowych komponentów – hale systemowe – różnią się od konstrukcji murowanych. Wybór lekkiej i szybkiej do wzniesienia konstrukcji, takiej jak poniższa, to świetny pomysł na doskonałą funkcjonalność przy mniejszych kosztach

 

Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć. W razie jakichkolwiekj pytań, czekamy na kontakt pod numerem telefonu widocznym obok meny głównego, a także zachęcamy do kontaktu poprzez formularz na samym dole naszej strony internetowej.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu