Zadzwoń 509 907 646

Realizacje

Hale w Szubinie

Przedstawiamy bardzo ciekawą realizację – Hale w Szubinie tworzące cały kompleks przemysłowo-garażowy. Jak doskonale widać na załączonych zdjęciach są to stalowe hale z górną powierzchnią wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Nasze konstrukcje posiadają duże rozmiary, umożliwiające przechowywanie wewnątrz pojazdów i urządzeń znacznych rozmiarów. 

 

Hala Szubin – charakterystyka

 

Każda wzniesiona przez nas hala wchodząca w zaprezentowany kompleks posiada indywidualnie zaprojektowane rozmiary, uzgodnione ze Zleceniodawcą i dopasowane do jego potrzeb. Zarówno projektem, wykonaniem i montażem zajęli się specjaliści z naszej firmy. Czym charakteryzują się hale widoczne na zdjęciach?

 

  • • Posiadają duże bramy przesuwne, które są bardzo łatwe w użytkowaniu na co dzien, a do tego umożliwiają osiągnięcie bardzo dużego prześwitu, pozwalającego na wjazd wielkogabarytowych pojazdów,
  • • Wykonane są z lekkich materiałów – to tak naprawdę hale namiotowe, które jednak mogą być wykorzystywane przez cały rok, niezależnie od pogody.
  • • Wzniesione są na stabilnym podłożu i solidnej konstrukcji stalowej.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia poniższych zdjęć omawianej realizacji, a w razie ewentualnych pytań, służymy pomocą.

 

Hale w Szubinie od JAMPOL

 

Nasza firma zajmuje się zarówno wznoszeniem hal różnego rodzaju i przeznaczenia (w tym hal modułowych i systemowych), jak i pozostałych konstrukcji ze stali. Polecamy również swoje pozostałe usługi – budowę kabin, czy spawanie – Szubin, Chełmża, Lubicz, czy większe miasta, jak Toruń, Bydgoszcz i pozostałe tereny województwa kujawsko-pomorskiego to główne obszary naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu