Zadzwoń 509 907 646

Realizacje

Hala w Lubiczu

Realizacja hali w Lubiczu była dość dużym przedsięwzięciem, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę ilość koniecznych do wykonania działań oraz zakres realizacji. Głównym elementem była oczywiście wspomniana hala stalowa. Oprócz tego byliśmy odpowiedzialni za stworzenie pozostałej infrastruktury. Główna konstrukcja magazynowo-przemysłowa wraz z pozostałymi elementami zostały pozytywnie ocenione przez Klienta. 

 

Działania wykonane przez zespół JAMPOL

 

W przypadku poniższej realizacji naszym zadaniem było nie tylko wzniesienie hali, ale tak naprawdę zadbanie o całą infrastrukurę. Nasze działania obejmowały również:

 

  • • budowę obiektu biurowego, przylegającego do stalowej konstrukcji,
  • • ułożenie kostki brukowej w kolorystyce dopasowanej do wymagań klienta. Ponadto powierzchnia przed halą została wyposażona w kostkę ułożoną w logo firmy zamawiającej realizację,
  • • organizację terenu zielonego, znajdującego się na terenie przylegającym do budowanych konstrukcji.

 

Wszystkie powyższe obiekty można zobaczyć na zdjęciach wykonanej realizacji, które dostępne są pod tym tekstem.

Poniższa realizacja hali w Lubiczu to tylko jeden z przykładów naszych możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje hale namiotowe, konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękochłonne i dużo więcej. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu w preferowanej formie – telefonicznie lub mailowo. Można również skorzystać z formularza kontaktowego, widocznego na dole strony. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy fachową wycenę.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu