Zadzwoń 509 907 646

Realizacje

Hala pod Chełmżą

Jedną z ostatnich realizacji, które zostały wykonane przez naszą firmę, jest hala w Chełmży (a właściwie niedaleko tego miasta). Jest to hala stalowa o wymiarach 15x25 m. Co ważne, do zadań naszego zespołu należało zarówno zaprojektowanie całej konstrukcji, zaplanowanie niezbędnych działań i budowa. Jest to uniwersalna realizacja, która może być wykorzystywana tak naprawdę do różnych celów. Nasze hale są dobrym materiałem zarówno na garaże, jak i obiekty magazynowe. Naturalnie zdjęcia z realizacji hali pod Chełmżą znajdują się poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz sprawdzeniem również pozostałych realizacji.

 

Charakterystyka realizacji

 

Jak łatwo można zauważyć, konstrukcja stalowa w Chełmży, która przedstawiona jest na poniższych zdjęciach, to hala namiotowa, która łączy w sobie stalową podstawę i ściany ze specjalnie zaprojektowanym dachem. Jego powłokę stanowi wytrzymałe tworzywo. Z tego powodu jest to hala przeznaczona do użytkowania w każdej porze roku. Oprócz tego hala posiada jedną dużą bramę, przez którą do środka wjechać mogą nawet duże pojazdy rolnicze czy przemysłowe oraz standardowe drzwi dla pracowników lub właścicieli. Dodatkowym elementem jest oświetlenie wjazdu oraz brukowany podjazd przed halą.

 

Jeżeli zainteresowała Cię poniższa realizacja, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na dole strony. Zachęcamy równocześnie do skorzystania z usług naszej firmy, która oferuje solidne hale modułowe i systemowe w konkurencyjnych cenach!
 

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu