Zadzwoń 509 907 646
Blog

Namioty wystawowe - wyróżnij się na targach!

Targi to niepowtarzalna okazja na zdobycie nowych klientów. Warto już od samego początku przykuć ich uwagę oraz sprawić, że nikt nie przejdzie obok Twojego stoiska obojętnie. Jak to zrobić? Postaw na namiot wystawowy, który przyciągnie do Ciebie klientów.

 

Zaprezentuj swoją markę z dobrej strony

 

Pierwszym elementem, który zobaczą Twoi potencjalni klienci na targach, będzie właśnie Twój namiot wystawowy. Zadbaj o oryginalną i estetyczną prezentację swojej marki w postaci namiotu, który jednocześnie będzie pełnił funkcję zadaszenia dla Twoich produktów podczas wszelkich konferencji i eventów. Jeżeli zainwestujesz w tego typu rozwiązanie, to będziesz miał pewność, że będzie to inwestycja na długi czas.

 

Namioty handlowe - szybki montaż

 

Często wyjeżdżasz na targi i potrzebujesz mobilnego zadaszenia, które zabierzesz ze sobą wszędzie, a dodatkowo jego rozłożenie nie będzie zajmować wiele czasu? Postaw na namioty wystawowe, które nie tylko będą łatwe w transporcie, ale i nie będą sprawiać trudu przy montażu.

 

Hale targowe - wizytówka firmy

 

Namioty targowe zyskały już sobie wysoką popularność wśród wielu firm, ze względu na ogromną praktyczność, jak i łatwość w montażu. Dodatkowo plandekę można wykorzystać jako miejsce do umieszczenia loga lub atrakcyjnej reklamy, która będzie widoczna z daleka. Jeżeli postawisz na nowoczesny design namiotu, zasugerujesz potencjalnym odbiorcom, że właśnie taka jest Twoja firma - nieszablonowa i pełna niesztampowych pomysłów. Wykorzystaj ten potencjał, aby zaciekawić klientów na różnorodnych targach.

 

Nowoczesny vs. tradycyjny - jaki namiot wybrać?

 

Producenci namiotów wystawowych mogą pochwalić się szeroką ofertą różnorodnych kształtów i wzorów. Na rynku znajdziemy namioty w bardziej tradycyjnej formie, a także ich nowoczesne odsłony. W ostatnich latach bardzo popularne są namioty typu igloo, które wyróżniają się spośród innych i idealnie wpasowują się w klimaty prestiżowych festiwali oraz koncertów.

 

Namioty wystawowe - skuteczna promocja

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, poszycie namiotu nie musi być wcale białe i gładkie. Jest to miejsce, które warto wykorzystać na umieszczenie loga lub reklamy. Możesz pokusić się również o przyciągający wzrok kolor stoiska, który wybije się na targach spośród białych zadaszeń. Możliwości masz niemal nieograniczone, wystarczy dobry pomysł i sprawdzona firma, która zajmie się jego wykonaniem.

 

Ochrona przed deszczem - funkcje hal wystawowych

 

Poza samymi kwestiami wizerunkowymi, namioty mają także inne zalety. Kiedy wydarzenia lub targi odbywają się na świeżym powietrzu, istnieje zagrożenie wystąpienia niesprzyjających warunków pogodowych, a co za tym idzie zalania lub uszkodzenia naszych produktów i materiałów reklamowych. Aby uniknąć takiej sytuacji, niezbędne jest posiadanie namiotu wystawowego, który w razie potrzeby osłoni przed deszczem, śniegiem czy zapewni nieco cienia w lecie.

 

Plandeki na targi - różnorodność wyboru

 

Producenci namiotów handlowych proponują Ci duże możliwości wyboru różnych opcji wykończenia i nie tylko. Możesz zdecydować się na namiot z otwartymi bokami lub postawić na model, który będzie zabudowany z każdej strony. Dodatkowo w ofertach producentów znajdziesz także namioty z oknami, które mogą być całkowicie przezroczyste lub w formie delikatnej siateczki. Plandeki wykorzystywane do produkcji namiotów są zazwyczaj wykonane z materiału PE lub PVC. Czym się różnią te dwa materiały? Pierwszy z nich jest lżejszy, co znacznie ułatwia transport, z kolei drugi jest bardziej solidny i wytrzymały. Dodatkowo PVC jest tkaniną ognioodporną, dzięki czemu może być używana podczas wydarzeń z użyciem np. grilla. W zależności od Twoich potrzeb możesz dostosować namiot do Twojej branży. Także rozmiar oraz kształt w dużej mierze zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Wiele firm produkuje namioty w standardowych wymiarach, natomiast możesz również złożyć zamówienie na wymiar.

 

Letni czy całoroczny - namiot wystawowy

 

Jeżeli sezonem targowym dla Ciebie jest w głównej mierze okres letni to możesz zdecydować się na lżejszą wersję namiotu, która jest dostosowana do warunków charakterystycznych dla tej pory roku. Z kolei decydując się na namiot wystawowy całoroczny, będziesz mógł korzystać z niego na targach plenerowych także w trakcie dużych mrozów i opadu śniegu.

 

Technika wykonania - gwarancja jakości i wytrzymałości

 

Namioty wykonywane przez wiele firm są wysokiej jakości. Wykorzystywanie nowych technologii pozwala na uzyskanie zadaszeń, które są odporne na czynniki atmosferyczne i nawet z biegiem lat kolory nie tracą swojej intensywności. Do produkcji plandek namiotów stosowany jest zazwyczaj materiał poliestrowy, który gwarantuje długi okres użytkowania.

 

Jaki namiot wystawowy będzie najlepszy?

 

To zależy. Ważna jest specyfika branży oraz strategia Twojej firmy. Wybierz namiot wystawowy, który będzie odpowiadał wizerunkowi Twojego przedsiębiorstwa oraz będzie zachęcał do zapoznania się z Twoją ofertą. Jeżeli na targi wyjeżdżasz niezależnie od pory roku, postaw na namiot całoroczny, który będziesz mógł wykorzystać przy wielu okazjach. Targi i wystawy to idealna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i zaprezentowanie się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony. Namiot firmowy to pierwsza rzecz, którą zobaczą, dlatego warto zadbać o to, aby pełnił on funkcję reprezentatywną.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu