Zadzwoń 509 907 646
Blog

Namioty cateringowe

Łatwy montaż i demontaż to główna zaleta konstrukcji namiotowych. Specjalnie dla branży gastronomicznej na rynku pojawiły się namioty cateringowe. Jakie korzyści płyną z inwestycji w ten rodzaj namiotów?

Namiot cateringowy dla branży gastronomicznej

Wydarzenia plenerowe są coraz popularniejszą formą rozrywki. Organizacja tego typu eventów niesie ze sobą szereg przygotowań. Jednym z nich jest zapewnienie odpowiedniej obsługi gastronomicznej. Na festynach, firmowych imprezach integracyjnych, piknikach lub wydarzeniach masowych zwykle nie brakuje potraw z grilla, gofrów, lodów czy stoiska z watą cukrową bądź popcornem. Przygotowywanie posiłków na dworze jest jednak obarczone pewnym ryzykiem, głównie ze względu na zmienne warunki pogodowe. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie namiotów cateringowych.

Namioty cateringowe mogą w skuteczny sposób ułatwić pracę obsłudze gastronomicznej. Przyczyniają się do bezpiecznej i komfortowej pracy bez względu na pogodę. Zastosowanie solidnych konstrukcji z wodoodporną plandeką będzie skuteczną ochroną nawet przed deszczem. Z drugiej strony namioty cateringowe chronią także przed intensywnym słońcem. Namiot cateringowy może służyć również jako miejsce do spożywania posiłków.

namioty cateringowe

Parametry namiotów cateringowych

 

  • Materiały i wykonanie

Namioty cateringowe powinny być wykonane z jakościowych materiałów: solidnej konstrukcji stalowej, która jest pokryta plandeką z PE lub PVC. Stelaże są dodatkowo zabezpieczone przed powstawaniem rdzy. Namioty cateringowe mogą być zatem używane przez lata. Indywidualna konfiguracja

W standardowej wersji namioty gastronomiczne składają się z 3 ścianek, dachu i mniejszego daszku (markizy). Projekt i układ może być jednak skonfigurowany pod indywidualne preferencje użytkowników. Istnieje możliwość zamówienia namiotów z oknami, transparentnymi ściankami lub specjalnymi witrażami.

 

  • Opcje dodatkowe

Namioty cateringowe mogą być wyposażone w systemy wentylacyjne i odprowadzające wodę. Na życzenie klientów wykonujemy również plandeki w różnych kolorach. Dzięki takiej usłudze firmy cateringowe mogą wyróżniać się na tle innych straganów czy namiotów na imprezach plenerowych.

Gdzie sprawdzą się gastronomiczne namioty cateringowe?

Uniwersalne namioty produkowane przez naszą firmę mogą być wykorzystywane zarówno na dużych imprezach plenerowych, festynach, piknikach, jarmarkach, jak i na domowych kameralnych przyjęciach. Niektóre namioty cateringowe są wykorzystywane także na imprezach zamkniętych, takich jak wesela, komunie, rocznice czy imprezy integracyjne.

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zabezpieczenia sprzętu gastronomicznego pod wytrzymałą i solidną konstrukcją. Pod namiotem można również ustawić lodówki, zamrażarki oraz inne cenne urządzenia. Istotne jest również bezpieczeństwo oraz komfort obsługi cateringowej.

Namioty cateringowe - cennik

Estetyczny i funkcjonalny namiot cateringowy można zakupić już w cenie 1000 zł. Ostateczna cena zależy jednak od zakresu usługi, materiałów wykorzystanych do stworzenia danej konstrukcji oraz od indywidualnych preferencji i oczekiwań klienta. Koszty uwzględniają również projekt, wykonanie i montaż namiotów. Zainteresowanych zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań - do bezpośredniego kontaktu.

FAQ:

1. Namioty cateringowe - wynajem czy zakup?

Przy jednorazowej organizacji wydarzenia z obsługą cateringową można zdecydować się na wynajem namiotu gastronomicznego - wówczas przedsięwzięcie będzie opłacalne. Jednak przy potrzebie korzystania z tego typu namiotów więcej niż kilka razy, lepiej jest zainwestować oraz zakupić dobry namiot cateringowy.

2. Czy w namiocie cateringowym można gotować lub smażyć?

Tak. Dzięki otwartej przestrzeni oraz specjalnym systemom oddymiania i wentylacji, gotowanie oraz smażenie potraw w namiocie cateringowym jest możliwe.

3. Czy można zamówić namiot cateringowy w kolorze?

Tak. Na indywidualne życzenie klienta wykonujemy plandeki w dowolnym kolorze.

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowo
Usługowe "JAMPOL"
Jan Wojnowski

ul. Kasztanowa 16,
87-100 Toruń

NIP: 878-128-00-90,
REGON: 871479850

tel. 509 907 646

biuro@jam-pol.eu